Контролер токарних верстатів із ЧПУ SZGH-CNC990TDb-2, 2 осі, з функцією автозміни інструменту

Порівняти
27200.0 грн./шт:
Наявність і ціну уточнюйте у менеджера
У наявності
Знайшли дешевше?

Форма оплати вибирається клієнтом під час замовлення товару

Контролер токарних верстатів із ЧПУ SZGH-CNC990TDb є багатофункціональним пристроєм, який дозволяє керувати токарним верстатом за допомогою числового програмування (ЧПУ). Цей контролер підтримує роботу з двома основними вісями: ось X (вісь переміщення по довжині) та ось Z (вісь переміщення по діаметру).

Основна функція контролера полягає в тому, щоб забезпечити точну та повторювану обробку деталей на токарному верстаті. Він отримує команди з комп'ютера або іншого джерела програми, розшифровує їх і керує рухом різального інструменту та хвостовика для виконання необхідних операцій токарного оброблення.

Крім основних функцій, контролер SZGH-CNC990TDb-2 може мати інші додаткові можливості, такі як автоматичне налаштування вихідних параметрів, програмування вирізів, налаштування швидкості інструменту, обробка різними циклами, підтримка додаткових осей і т.д. Детальні технічні характеристики і можливості контролера зазвичай вказані в документації, яку надає виробник.


характеристики стійки з ЧПУ CNC990TDb-2 для токарних верстатів:


1) 800x600 8,4-дюймовий кольоровий РК-дисплей

2) Підтримка ПЛК та макросів, а також функції автоматичної заміни інструменту

3) 128 МБ пам'яті, 100 МБ пам'яті користувача,

4) Частота імпульсного виходу 5 МГц, максимальна швидкість 300 м/хв, швидкість подачі 150 м/хв

5) Адаптований сервошпиндель може забезпечувати безперервне положення шпинделя, жорстке нарізування різьблення, жорстку обробку гвинта

6) Висока потужність перемикача захисту від перешкод (220 В змінного струму -> 24 В постійного струму та 5 В постійного струму)

7) Вбудована множина програм ПЛК, які можна вільно редагувати.

8) З інтерфейсом USB він підтримує роботу з файлами на флеш-диску, конфігурацію системи та оновлення програмного забезпечення.

9) Дисплей китайською або англійською мовою, яку можна вибрати за допомогою параметра.

10) Аналоговий вихід напруги 0 ~ 10 В у двох каналах, підтримка подвійних шпинделів

11) 32-бітний високопродуктивний мікропроцесор ARM промислового класу із низьким енергоспоживанням.

12) Базові входи/виходи: 40*24, можна вільно редагуватиЯкщо вам потрібна більш докладна інформація про конкретну модель SZGH-CNC990TDb, рекомендую звернутися до виробника або авторизованого дилера цього контролера для отримання повної специфікації та інформації про можливості.

==================

контролер токарний контролер контролер токарних верстатів з ЧПУ SZGH-CNC990TDb-2 2 осі система ЧПУ стійка ЧПУ колона ЧПУ контролер ЧПУ комплектуючі ЧПУ

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок

Зворотний зв'язок